Farba – ozdobna i ochronna

Lazura Ochronno-Dekoracyjna Vidaron zawiera Teflon surface protektor i przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Impregnuje i chroni drewno, nadając mu przy tym atrakcyjny wygląd. Zabezpiecza przed grzybami powodującymi siniznę, chroni przed działaniem promieni UV, warunków atmosferycznych, wody i wilgoci. Lazura jest polecana do malowania elementów stolarki budowlanej, listew dekoracyjnych, drzwi, okien, mebli ogrodowych (altan, pergoli, mebli, ławek itd.).

Przycisk spłukujący – bez nieprzyjemnych zapachów

Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez szwajcarskiego projektanta Christopha Behlinga ma prostą elegancką formę i łączy kilka funkcji (wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety). DuoFresh zasysa zanieczyszczone powietrze wprost z miski ceramicznej i po oczyszczeniu przez filtr węglowy umieszczony pod przyciskiem z powrotem wdmuchuje do toalety. Dzięki natynkowemu montażowi oraz specjalnej budowie przycisk idealnie pasuje do nowoczesnych łazienek.

Armatura Obsydian

W skład kolekcji wchodzą baterie wannowa, natryskowa, bidetowa, trzy umywalkowe i dwie zlewozmywakowe. Wszystkie modele łączy wyjątkowe wzornictwo podkreślane przez ekstrawagancki uchwyt o asymetrycznej bryle idealnie dopasowany do kształtu dłoni. Modele z serii Obsydian szczególnie efektownie prezentują się w łazienkach i kuchniach o awangardowych aranżacjach. Doskonale współgrają z nasyconymi kolorami, barwnymi mozaikami, oryginalnymi frontami mebli. Metaliczny połysk armatury dodatkowo podkreśla klimat tak urządzonego wnętrza.

Efektywne i ciche odkurzanie

Odkurzacz Studio TS
Odkurzacz Studio TS

W centralach Studio TS wykorzystano rzeczywistą filtrację cykloniczną z dodatkowym, zmywalnym wkładem filtracyjnym o powierzchni nawet 12 000 cm2. Dzięki temu jest możliwe wielomiesięczne skuteczne odkurzanie bez częstych czynności konserwacyjnych. Niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika na kurz siła ssania pozostaje na tym samym, wysokim poziomie. Nie są potrzebne worki.

Przy normalnym użytkowaniu filtr wymienia się co trzy-cztery lata, a raz lub dwa razy w roku płucze go pod bieżącą wodą. Jednostki Studio TS mogą współpracować z panelami Dynamie oraz Remote informującymi o konieczności opróżnienia zbiornika kurzu lub czyszczenia filtra i ewentualnych nieprawidłowościach w działaniu systemu. ft>ziom hałasu podczas pracy wynosi 55 dB.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Aktualności

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Kompleksowy Przewodnik po Sprzęcie do Osuszania Budynków

Wprowadzenie Osuszanie budynków jest kluczowym elementem w branży budowlanej, zwłaszcza w …